Националният тим на Франция победи с 4:1 Албания в мач от евроквалификациите за Евро 2020. Двубоят започна по-доста конфузен начин, като дори се наложи първият съдийски сигнал да закъснее.

Първоначално домакините сбъркаха химните и вместо националният химн на Албания зазвуча този на Андора. Впоследствие дикторът на "Стад дьо Франс" искаше да се извини за гафа, но само влоши нещата, извинявайки се на тима на Армения.

Мачът между Франция и Албания започна доста конфузно

Домакините допуснаха два големи гафа

Резултатът бе открит още в 8-ата минута от Кингсли Коман. В 27-ата минута точен бе и Оливие Жиру, а десет минути по-късно новата звезда на Барселона - Антоан Гризман, изпусна дузпа.

В 68-ата минута Кингсли Коман вкара втория си гол в мача след асистенция на Гризман. Пет минути преди края на срещата Набил Фекир асистира на Иконе за 4:0. В последната минута от редовното време албанците получиха право да изпълнят дузпа и Сокол Цикалеши вкара почетното попадение за тима си.