Отборът на Виляреал записа победа с 3:1 при визитата си на Зенит в тазвечершния първи сблъсък от 1/8-финалите в Лига Европа.

Резултатът беше открит от "жълтата подводница" в 33-ата минута, когато Ибора си освободи нужното пространство в наказателното поле и успя да засече топката с глава, вкарвайки я в мрежата за 1:0.

Само две минути по-късно обаче, руснаците изравниха. Сардар Азмун получи кълбото пред вратата и с лекота се разписа в опразнената мрежа за 1:1.

Снимка 410923

Източник: БГНЕС

В 64-ата минута, Жерард Морено покачи за гостите на 2:1, след като отблизо засече топката с глава и я изпрати в десния ъгъл на вратата.

Крайното 3:1 беше оформено в 71-ата минута. Ману Морланес овладя рикоширала топка малко зад границата на пеналта и стреля по великолепен начин към целта, като не остави никакви шансове на Лунев.

Рен победи Арсенал с 3:1 в Лига Европа

Червен картон и автогол "отрязаха" главата на Арсенал във Франция, Чех спаси "топчиите" от разгромна загуба

Рен записа победа с 3:1 над "топчиите"