Секунди деляха испанският Валенсия от отпаднане в Лига Европа. "Прилепите" завършиха 1:1 като гости на Краснодар и с общ резултат 3:2 продължават към четвъртфиналите в турнира.

Двубоят вървеше към нулево равенство, когато в последните 5 минути настъпи драматична развръзка.

Двубоят се развиваше равностойно, преди "биковете" да ударят първи. В 85-ата минута резервата Магомед Сюлейманов получи топката отдясно и с фамозен удар от границата на наказателното поле в далечния ъгъл не остави шансове на вратаря.

Валенсия стигна до изравнителен гол в третата минута на добавеното време. Тогава Гонзало Гедеш оползотвори подаване на Кевин Гамейро и изравни резултата, пращайки испанския тим в следващата фаза.