Тотнъм победи с 3:1 като гост Шкендия и се класира за плейофите за класиране в груповата фаза на Лига Европа. Точни за "шпорите" бяха Ерик Ламела (5), Хюн-Мин Сон (70) и Хари Кейн (79). За северномакедонците се разписа Валмир Нафиу (55).

Гостите излязоха напред в резултата още в 5-ата минута. Тогава Сон изведе Ламела на стрелкова позиция в наказателното поле и аржентинецът се разписа за 0:1.

В 55-ата минута Нафиу получи топката на около 25 метра от вратата на гостите и с фантастичен удар в горния ъгъл изравни резултата.

В 70-ата минута вратарят на Шкендия изби удар на Лукас Моура. Топката стигна до Сон, който със силен удар отново изведе Тотнъм напред в резултата.

Девет минути по-късно Кейн оформи крайното 1:3 след удар с глава при центриране на Сон.