Елиминиралият Локомотив (Пд) тим на Страсбург продължава своя поход към груповата фаза на Лига Европа. Французите спечелиха първия си плейофен мач от надпреварата, побеждавайки с минималното 1:0 Айнтрахт (Франкфурт).

Астана разби БАТЕ (Борисов) и почти си осигури ново участие в групите на Лига Европа

3:0 за казахстанския гранд в Нур-Султан

Битката на "Стад де ла Миньо" предложи равностоен футбол, като домакините се добраха до успеха с гол в 33-ата минута.

В жокер на "сините" отново се превърна Кевин Зоуи. Малиецът се оказа най-съобразителен при меле след корнер и отблизо не остави никакъв шанс на Кевин Трап.

В заветните минути на двубоя гостите от Айнтрахт активно търсеха изравнителното попадение, но "орлите" не постигнаха своята цел, въпреки включването на офанзивни футболисти като Гонзало Пасиенсия и Доминик Кор.

Арарат победи Дюделанж с 2:1