Лацио очаквано даде почивка на част от звездите си в днешния мач с Витес от турнира Лига Европа.

Треньорът на тима Симоне Индзаги загатна, че ще има много промени в състава му, тъй като италианците при всички положения печелят първото място в Група "К". Така и стана.

Рома нокаутира Лацио в Дербито на Рим и се изравни с Интер

2:1 за "вълците"

Шанс за изява получиха част от младите надежди на тима, включително Лука Креко и Симоне Паломби.

Битката завърши без победител - при резултат 1:1, като и двете попадения паднаха още през първото полувреме на мача.

Изненадващо гостите откриха резултата, като в тяхна полза точен за 0:1 бе Линсен, разписал се в 13-ата минута.

Три минути преди почивката лациалите стигнаха до равенството, с попадение на Луис Алберто.

Нова промяна в резултата не беше регистрирана, но сякаш и двата тима не настояваха това да се случи.

Снимка 281278

Така Лацио оглавява групата с актив от 13 точки - с 4 повече от втория Ница, мач преди края на надпреварата от тази фаза на турнира.

Французите се наложиха с 3:1 над госта си Зулте Вагерем, като две от попаденията за победителите реализира Марио Балотели.

Стартовият състав на Лацио тази вечер: Варгич, Баста, Лукаку, Патрик, Бастос, Нани, Луис Алберто, Креко, Мурджиа, Фелипе, Паломби