Отборът на Славия Прага извоюва минимална победа над Бордо с 1:0 на старта на груповата фаза в Лига Европа тази вечер.

Единственото попадение в срещата падна още през първата част, когато в 35-ата минута Змрхал блесна с невероятна техника, пое хубава топка и от границата на наказателното поле я шутира в горната част на вратата, мушвайки я в мрежата за 1:0, с което бе оформен и крайния резултат.

Снимка 379447

Източник: Twitter

В другия двубой в Група С, Копенхаген и Зенит не успяха да се победят, завършвайки наравно 1:1.

След няколко неуспешни опита, в 44-ата минута руският тим най-накрая достигна до попадение. Дриуси успя да изведе Роберт Мак към наказателното поле, изчиствайки му пътя, а той не сбърка при изстрела си и заби топката в мрежата за 1:0. В 63-ата минута, датският тим изравни. Сотириу получи хубав пас от Фишер и директно стреля към вратата за 1:1.

Така, начело в класирането е Славия Прага с три точки, следван от Зенит и Копенхаген, които имат по една. Последен е отборът на Бордо.

Динамо (Загреб) разби Фенербахче, Спартак (Търнава) с минимален успех над Андерлехт у дома

Хърватите победиха "фенерите" с 4:1