Рома се класира без проблем на осминафиналите на Лига Европа. "Вълците" победиха Брага с 3:1 в Рим, като и в първия мач се наложиха с 2:0.

Днешните попадения станаха дело на Джеко, Перес и Майорал. Попадението за гостите падна след автогол на Кристанте.

В 24-ата минута, Един Джеко засече отбита топка при удар на Ел Шаарауи и я изстреля във вътрешната страна на лявата греда за 1:0.

Манчестър Юнайтед и Реал (Сосиедад) направиха 0:0 в Лига Европа

Манчестър Юнайтед спести сили и продължи напред в Лига Европа

"Червените дяволи" са на осминафинал

В 40-ата минута Педро бе близо до удвояване, но негов удар нецли гредата. В 72-ата минута, домакините получиха право да изпълнят дузпа, но Пелегрини я пропусна.

Три минути по-късно той успя да се реваншира като подаде към Перес, който не сгреши за 2:0.

В 88-ата минута Кристанте нямаше никакъв късмет като отклони топката в собствената си врата за 2:1.

В добавеното време, Борха Майоралотбеляза засече подаване от Леонардо Спинацола, за да се разпише в опразнената врата за 3:1.