Рома направи равенство 3:3 с Аустрия Виена в  мач от Лига Европа. Срещата на "Олимпико" вървеше към победа за домакините след като 10 минути преди края, резултатът беше 3:1, но късни голове на австрийците шокираха домакините.

Две попадения за италианците заби Стефан Ел Шаарави, а  Франческо Тоти даде два брилянтни голови паса в своя мач №100 в европейските клубни турнири. В крайна сметка Рома се задоволи само с точа, но въпреки това остава начело в група "Е" на Лига Европа с равни точки с Аустрия.

В 17-ата минута Куяде центрира в наказателното поле, където Холзхауер с брилянтно воле простреля Алисон за 0:1. В 19-ата минута Ел Шаарави елегантно прехвърли вратаря Алмер и изравни резултата.

В 34-ата минута Франческо Тоти пусна към Ел Шаарави, който сам срещу вратаря хладнокръвно заби втория си гол в мача.

В 70-ата минута Тоти центртира към Флоренци, който от воле разстреля Хаджикич и опече мача на "вълците".

Осем минути преди края Аустрия се върна в мача, след като резервата Проскоп от десетина метра наказа Алисон.

Секунди по-късно австрийците шокираха "Олимпико" с изравнителен гол на Кайоде, който засече остро центриране на Шради.