Ивелин Попов и неговия Спартак (Москва) отпаднаха от Лига Европа. Тимът загуби с 0:2 гостуването си на испанския Виляреал в мач от група G на турнира.

Попето изигра пълни 90 минути за руснаците, като се представи на добро ниво, но за съжаление не можа да помогне на тима си за нещо по-положително на "Естадио де ла Серамико".

Снимка 395243

Източник: EPA/БГНЕС

Иначе през първото полувреме Чуквуензе откри, а в началото на второто полувреме Екамби удвои. В края Коста от домакините получи директен червен картон, след като влезе грубов в краката на съперник.

Така "жълтата подводница" спечели групата с актив от 10 точки.

Челси с аристократично реми при визитата си на МОЛ Види, Жоро Миланов блесна с асистенция

БАТЕ (Борисов) също ще играе в елиминациите на Лига Европа

Втори със същия сбор пък завърши Рапид (Виена), който удари 1:0 Глазгоу Рейнджърс и изхвърли тима на Стивън Джерард от групите.