90+4′
Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90+4′

Спарта Прага за пореден път победи италиански отбор. Играчите на Интер, освен груба игра, не показаха особено желание за победа.

90+3′

Чешката публика аплодира своите.

90+2′

Играчите на Интер опитват последни атаки.Пулкраб получи жълт картон чак когато играта бе спряна.

90′

Четири минути добавено време.

89′

Коубек за малко да бъде прехвърлен от центъра. Чешкият страж беше решил да гледа мача по отблизо.

88′

Едер остана сам срещу вратаря, копна топката, но тя мина покрай вратата.

87′

Влиза националът и голамйстор на чешката лига Лафата на мястото на Чермак.

86′

Икарди излезе напред и стреля с глава в ръцете на Коубек

84′

Вацлав Кадлец стреля селд контра от границата на полето. Ханданович ляга и лови. Франк де Бур гледа лошо.

81′

Поредният корнер за Интер. И отново защитата чисти.

80′

Нарушение отзад на Вацлав Кадлец срещу Паласио.

78′

Юлиш спря с професионален фаул Перишич.

76′

ГОООЛ! Холек влиза с топката във вратата след удар с глава пред голлинията. Топкта бе центрирана към далечната греда и оттам върната успоредно пред вратата. Ханданович увисна при центрирането.

75′

Ранокиа почучава втори жълт картон за поредното грубо влизане. Този път срещу Пулкраб.

73′

Михал Кадлец е поредният контузен, който трябва да напусне. Влиза Пулкраб. Излиза бек, а влиза нападател!

71′

ГОООЛ!. Сякаш на майтап Родриго Паласио бе изведен след двойно с Едер и шутира по земя вдясно. Двама чешки защитници се оплетоха и загубиха топката в средата на своята половина.

70′

Икарди сменя Гнукури, който не оправда очакванията.

68′

Публиката на Спарта аплодира своите при всеки пас.

67′

Вацлав надбяга Ранокио отляво. Италианецът успя да изчисти в тъч.

66′

Ансалди успя да се добере до корнер отдясно. Юлиш влиза на мястото на изнесения Фридек.

64′

Мело свали брутално Фридек на земята. Чехът получава медицинска помощ и е изнесен на носилка.

62′

Перишич сменя Кандрева. Вкара срещу Ювентус след 9 минути игра.

60′

Едер остана под топката и ударът му с глава отиде на горе.

57′

Михал Кадлец прекъсва остра атака на Интер.

57′

Мурило отне топката на връхлитащия Кадлец. Фридек спря с нарушение контраатаката на гостите.

56′

Ансалди сменя Д'Амброзио

53′

Домакинте пресират дълбоко. Все пак гостите организираха атака и спечелиха корнер. Ранокиа стреля слабо във вратаря.

51′

Вацлава Кадлец остана сам отляво и под малък ъгъл прехвърли вратата. Пасът беше на Михал Кадлец.

50′

Пряк свободен удар пред полето на Интер. Дочкал стреля в стената.

49′

Дамброзио изчисти топката пред връхлитащия пред вратата Холцер.

47′

Холубек с лекота лови центриране отляво.

46′

Ранокиа получава жълт картон.

45′
45′

Спарта Прага изненада Интер и го надиграва. Интеристите имат ли някакво намерение да играят за този турнир?

43′

Ново ценриране, Мурило избива и Савчек стреля над вратата.

42′

Една хубава атака на Интер, но завършващия удар не бе добър.

41′

Бърза контраатака в която участвха двамата Кадле, завършила със засада.

41′

Отново непричтност са Хамданович, но имаше нарушение в атака. Играчите на Интер имат големи проблеми с изнасянето на топката.

38′

Паласио отново е в засада.

37′

Трагичен Интер. Дългите топки към Паласио са обречени на неуспех.

36′

Ранокиа остана под топката и защитник изчисти след корнер.

34′

Михал Кадлец подаде зад отбраната,но Мурило се разтегна и изчисти в корнер.

32′

Гостите играят много повече с топката, но изостават с два гола.

29′

Засада на Кадлец от Спарта.

25′
Снимка 255572

ГОООЛ! Вацлав Кадлец бележи втори гол за Спарта Прага след като чехите изпълниха бързо пряк свободен удар. Част от играчите на Интер не разбраха какво се случва.

24′

Нарушение в полза на Интер.

22′

Ъглов удар за Интер.

20′

Ъглов удар за Спарта след игра на Кадлец.

13′

Неуспешна контраатака за Спарта.

12′

Нарушение срещу Ранокия.

7′

ГОООЛ! След грешка на Фелипе Мел, Вацлав Кадлец вкара точно попадение.

4′

Отново атака на Спарта Прага

3′

Засада за Спарта Прага

1′
Даниел Костл Лорис Зонта

След неочакваната загуба на Интер от израелския Апоел Беер Шева. отборът на Фран де Бур ще играе с другия победен отбор от група К, Спарта Прага. Нова загуби сериозно ще накърни шансовете на италианския гранд за излизане от групата. Отборът има и много важен мач в неделя срещу Рома и е възможно да трябва играчите да съхраняват силите си.

Спарта Прага загуби дербито срещу Славия в неделя, оставайки на четвърто място с изоставане от първия от 5 точки. В понеделник бе натирен мениджера Зденек Шчасни и в момента на начело на тима са помощник-треньорите. В момента е трудно да се прецени до какво ще донесе рокадата.

Франк де Бур обяви на медиите, че е простил на Марсело Брозович, но все още няма да го включи в състава. Има малък шанс Джейсън Мурило да се завърне. Андреа Ранокиа ще започне срещата. Асан Гнукури най-вероятно ще получи повече игрово време след блестящото си представяне срещу Болоня.

Спарта няма загуба в последните 5 мача срещу италиански отбори. Интер има 3 последователни загуби в мачовете от евротурнирите.

В другата среща в група К изненадата Апоел Беер-Шева ще посрещне английския Саутхямптън в битка за върха.