90+4′
90+3′

Йошида стреля с глава близо до гредата в аут. За малко да стане пълен обрат.

90+1′

ГООЛ! Ван Дайк получи топката на дузпата от тъч и стреля през краката на защитник за 1:1.

87′

Уорд-Праус центрира, но Лонг не достигна до топката. Времето на Саутхямптън изтича.

84′

Уорд-Праус влиза на мястото на Хойберг.

79′

ГОООЛ! Бузаглу стреля диагонално от границата на полето и вкара може би златен гол за своя отбор. Влезналият Шабтай отне топката пред полето и подаде на Бузаглу.

77′

Шабтай заменя Корхут. Последна смяна за Апоел.

75′

Гостите тръгнаха на контра. Но помощникът сигнализира късно за фаул за Саутхямптън.

73′

Тадич внесе оживление. Центрирането му беше в ръцете на Гореш.

71′

Тадич за малко да се измъкне в полето на гостите. Топката му беше отнета в последния момент.

67′

Мараняо сменя Бен Сахар.

62′

Тадич можеше да открие за домакините, но топката беше изчистена пред голлинията.

61′

Цедек получи картон за груб фаул срещу Лонг.

59′

Звездата Душан Тадич влиза да играе с маска. Излиза Джош Симс.

56′

Гхадир влиза на мястото на Хобан. Офанзивна смяна за гостите.

55′

Шейн Лонг се засуети пред малкото поле след корнер. Топката беше избита от краката му.

54′

Остро центриране за Шейн Лонг от Бертран отдясно. Защитник изби в корнер.

51′

Защитник на Апоел изби топката пред крака на Ван Дайк, койот беше пред вратаря.

50′

Бен Сахар беше близо до гола. Мая Йошида блокира удара му в малкото поле и топката отскочи до Фостър.

49′

Апоел направи дълга атака отдясно. Мая Йошида успя да изчисти.

45′
45+3′

Много слабо първо полувреме. Саутхямптън печели от 0:0, но един гол за гостите ще обърне нещата.

Снимка 267200

45+2′

Редмън ритна слабо топката в ръцете на Гореш. Изумително лошо изпълнение.

45+1′

Закъснял шпагат на Мигел Витор срещу Шейн Лонг.

45′

Бърза контра за гостите. Бен Сахар се оказа в засада.

43′

Редмън стреля неточно с глава след центриране отляво.

42′

Джон Огу спря контра на Саутхямптън.

40′

Футболистите не Апоел се справят лесно с шаблонната игра на Саутхямптън.

39′

Чарли Остин се контузи и напуска играта. Шейн Лонг влиза на негово място.

36′

Гореш спаси силен удар на Лейтън Редмънд. Топката влизаше близо до сглобката.

31′

Апоел играе равностойно и не може да се каже, че домакините имат преимущество. И двата отбора играят много праволинейно.

28′

Остра контра на Саутхямптън, но последното центриране не се получи. Редмън проби прекрасно, но пресили подаването.

24′

Съдията посочи дузпа за Саутхямптън. Но после се коригира, защото помощникът му вдигна флага си за засада.

20′

Бузагло можеше да отбележи за гостите. Той овладя топката близо до ъгъла на малкото поле, но ударът му мина малко над вратата.

18′

Отборът на Апоел контраатакува опасно и има своите ситуации.

16′

Гореш отново се намеси при опасно центриране на Саутхямптън.

8′

Гореш успя да прекъсне центриране отдясно и да избие в корнер.

5′

Форстър спаси прострелно центриране по земя. Нападател на Апоел беше зад него.

2′

Чарли Остин стреля с глава. Вратарят улови топката.

1′

Публиката изпя как „светците маршируват".
Отборите уважиха шампионите от Копа Судамерикана от Шапекоенсе.

Хари Люис Гуй Хаимов

Саутхямптън и израелският шампион Апоел Беер-Шева ще определят един от последните участници в елиминационната фаза на Лига Европа. Англичаните ще продължат напред при нулево равенство или при победа.

Апоел има силите и качества да постигне голово равенство и да играе в турнира на пролет. Израелитяните бяха на крачка от Шампионската лига, когато само късметът ги лиши от победа над шотландският Селтик. Апоел все пак дължи шансовете си да продължи на двете победи срещу изненадващо слабия Интер.

Групата е вече спечелена от чешкия Спарта, който ще гостува с мач без значение на Интер, който с ужас или щастие на букмейкърите зае последното място в групата.