Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90′

КРАЙ НА СРЕЩАТА!

83′

Робин ван Перси вкара гол на бившия си тим, но не се радва, а дори се извини на публиката. Феновете посрещнаха това с бурни аплодисменти. Камерата показа Сър Алекс Фъргюсън, който изглежда доволен от своя възпитаник

81′
Снимка 258791

78′

Мата стреля между двама браните на Фенербахче, вратарят се намеси добре

74′

Погба напуска, влиза Менса

70′

Шен излиза, влиза Кьойбаши

66′

Депай заменя Лингард

60′

Добра атака на Фенербахче завършва с хубав удар на Ван Перси, който стреля от дъгата пред наказателното поле, Де Хеа не реагира, но топката минава встрани от вратата

57′

Спокойна игра в последните минути

48′

Катастрофата за турците е пълна. Лошо изчистена топка попада в Погба, който намира Лингард. Младокът без никакъв проблем поразява мрежата на Фенербахче. Това е първи гол за Лингард от началото на сезона

47′

Рохо заменя Смолинг

47′

Еминики влиза на мястото на Кяер

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Много красив гол на Пол Погба! Руни изведе по отличен начин Лингард, той не се изкуши да стреля, а подаде към Погба, който от дистанция порази мрежата на опитния страж за 3:0!

40′
Снимка 258778

34′

Втори гол за домакините! Марсиал стреля като Погба в левия ъгъл, но малко не достигна на Волкан Демирел да се намеси

33′

Ман Юнайтед получава втора дузпа! Шенер събори Марсиал и с право, "червените дяволи" получават нов шанс за гол!

31′

Пол Погба имитира Дзадза като с танцувална стъпка се засилва към топката, но за разлика от италианеца е точен, Волкан се хвърли в другия ъгъл и резултатът е открит!

30′

Мата е фаулиран в наказателното поле от Кяер и съдията е категоричен като отсъжда дузпа!

24′

Мата центрира отлично в наказателното поле, но малко не достигна на Марсиал, за да засече топката

15′

Погба опитва удар, но Шкъртел избива топката

13′

Юнайтед ще трябва доста да се потрудни, за да вкара гол, след като до момента гостите доста умело се защитават

11′

Мата получава чудесно подаване от Лингард, но играч на Фенербахче му отнема топката на границата на наказателното поле

7′

Феновете на "Олд Трафорд" приеха добре бившия си любимец Робин ван Перси като го аплодираха бурно

Снимка 258779

5′

Ман Юнайтед владее иницативата в първите минути на мача

1′

27. Маруан Фелайни

Манчестър Юнайтед посреща Фенербахче в един от най-интересните мачове от Лига Европа тази вечер.

Срещата на "Олд Трафорд" е от 22:05 часа. "Червените дяволи" не се влагат много в турнира като според мениджъра Жозе Моуриньо това изобщоо не е надпреварата на тима му. Това показват и резултатите като до момента Юнайтед има победа и загуба в Лига Европа.

В стартовия състав за срещата не попада голямата звезда Златан Ибрахимович, който остава резерва. Сред единадесетте започва Уейн Руни.
В състава на гостите най-интересно изглежда името на Робин ван Перси, който игра известно време на "Олд Трафорд".

Двата тима са в добра форма като цяло с по 3 победи и 2 ремита в последните 5 мача от всички турнири.

Юнайтед е загубил 2 от последните си 7 домакински мача срещу турски отбори, а освен това отборът е постигнал 4 победи и 1 реми.