Бикел влиза на мястото на Малинов.

71′

Жълт картон за Малинов.

67′

Тиаго нанесе силен удар, топката рикошира във Вавро и мина над вратата на домакините.

65′

ГООООООЛ ЗА КОПЕНХАГЕН!!! Датчаните излязоха отново напред с попадение на Н`Дойе. Нападателят бе точен с глава след центриране от корнер.

61′

Удар на Мауридеш минава над вратата.

60′

Квист заменя Грегуш.

58′

ГОООООООООООООЛ ЗА ЦСКА!!!! Мауридеш изведе Евандро сам срещу Йоронен, бразилецът напредна и прати топката във вратата за 1:1.

57′

Н`Дойе се озова сам срещу Черниаускас. Сенегалецът опита фалцов удар, но литовският вратар на ЦСКА се справи и изби в корнер.

56′

Н`Дойе бе изведен зад защитата и реализира, но нападателят бе в засада, която този път бе маркирана.

55′

Евандро се измъкна от Бойлесен и нахлу в наказателното поле. Бранителят задържа нападателя на ЦСКА, поради което той не успя да нанесе хубав удар. Бразилецът поиска дузпа, но съдията замълча.

51′

Евандро намери Мауридеш пред наказателното поле. Деветката на "червените" опита удар, който профуча покрай десния стълб на вратата на Копенхаген.

47′

Слаб удар на Бойлесен с глава минава покрай вратата на ЦСКА.

46′

Евандро заменя Джеси.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първата част.

45+1′

Бодуров не успя да насочи топката с глава към вратата след центриране от корнер. Кълбото рикошира в Сков и излезе в нов ъглов удар.

39′

Удар на Тиаго от далечна дистанция минава над вратата.

27′

Жълт картон за Грегуш.

23′

ГООООООООЛ ЗА КОПЕНХАГЕН!!! Даме Н`Дойе бележи във вратата на "червените". Датчаните организираха отлична атака през центъра, Томсен изведе Н`Дойе зад защитата на ЦСКА и сенегалецът с безпощаден удар вкара за 1:0. Повторенията показаха, че нападателят на домакините е в положение на засада при подаването към него.

22′

Удар на Фишер е блокиран от Перейра.

20′

Жълт картон за Перейра.

12′

Първа добра възможност за ЦСКА. Джеси проби отляво и намери Тиаго в наказателното поле. Португалецът опита силен удар, който бе блокиран от защитник на домакините и топката излезе в корнер.

5′

Равностойни начални минути на мача, без положения пред двете врати.

1′

28. Сотириу 11. Манолев

ЦСКА гостува на ФК Копенхаген в среща-реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа. Резултатът от първия мач, загубен с 1:2, поставя българския тим в ролята на аутсайдер, но "червените" не са се предали.

Всички в лагера на ЦСКА са категорични, че тимът няма какво да губи и ще играе разкрепостено в датската столица. Това не означава, че футболистите на Нестор ел Маестро ще търсят на всяка цена бърз гол.

В ЦСКА харесаха "Паркен"

Тренировката беше проследена на живо от Гриша Ганчев и Данаил Ганчев

Стилът на сърбина с английски паспорт предполага търпеливо чакане на точния момент, в който съперникът да бъде ударен. Ел Маестро вече показа, че умее да избира подходящата тактика в зависимост от силните и слабите страни на противника, а мачът на "Васил Левски" даде да се разбере, че ФК Копенхаген съвсем не е неуязвим.

Добрата новина за "армейците" е завръщането на Николай Бодуров и Кристиян Малинов, които изтърпяха наказанията си за червените картони след края на мача с ФК Рига. Бодуров има опит в датския футбол, където игра известно време за настоящия шампион Мидтиланд.