Отборът на Милан записа скромна победа с 1:0 над Дюделанж в Люксембург на старта на груповата фаза в Лига Европа тази вечер.

"Росонерите" откриха резултата чак в 59-ата минута, като това се оказа и единственото попадение в мача. Тогава звездата на отбора Гонсало Игуаин успя да достигне до топката точно до границата на наказателното поле и от движение стреля, а кълбото профуча покрай Фризинг за 1:0.

Арсенал се развихри срещу Ворскла, Спортинг би Карабах

"Топчиите" с ударно 4:2 над своя съперник

Гостите все пак си гарантираха първото място в Група F, където са още отборите на Олимпиакос и Реал Бетис. Те пък не излъчиха победител тази вечер, завършвайки наравно 0:0. Домакините от Гърция дори завършиха срещата с човек по-малко, след като Цимикас получи втори жълт и съответно червен картон в 73-ата минута.