ФК Цюрих записа минимална победа с 1:0 над АЕК Ларнака на старта на груповата фаза в Лига Европа тази вечер.

В другия двубой от Група А, Лудогорец загуби с 2:3 от Байер (Леверкузен).

Леверкузен обърна Лудогорец от 0:2 до 3:2!

Драма в Разград! Байер (Леверкузен) показа класа и обърна зрелищно Лудогорец от 0:2 до 3:2!

"Аспирините" успяха да стигнат до успеха

Гостите откриха резултата чрез дузпа в 61-ата минута. Даниел Мойсов игра с ръка в наказателното си поле и реферът бе безкомпромисен в решението си, което бе абсолютно правилно. Зад топката застана Бенджамин Кололи и не сгреши от бялата точка за 1:0, с което всъщност бе оформен и крайния резултат.

В 84-ата минута, швейцарският отбор остана и с човек по-малко, след като Жане Моду получи втори жълт и съответно червен картон. Времето обаче не бе достатъчно за домакините да се възползват и срещата завърши при 1:0 за ФК Цюрик.

Така, тимът зае второто място в групата, след като първенец с Байер (Леверкузен) заради по-добра голова разлика.