По всичко личи, че следващият съперник на ЦСКА в Лига Европа ще се казва ФК Копенхаген.

Разбира се, за тази цел "червените" не трябва да допускат чутовната глупост да пропилеят преднина от 3:0 срещу Адмира Вакер, което с оглед показаното на терена вчера и класата на съперника, по-скоро граничи с научната фантастика.

Датчаните също записаха комфортен аванс срещу исландския Стярнан, победжавайки го с 2:0 като гост в първата срещата.

Макар че домакините удържаха нулево равенство до почивката, през втората част не успяха да опразят чиста мрежа след попадения на Кенан Кодро и Виктор Фишер.

ЦСКА победи Адмира Вакер с 3:0 в първи мач от втория квалификационен кръг на Лига Европа

Безмилостен ЦСКА разби австрийци и направи голяма крачка към следващия кръг на Лига Европа!

Десподов и Мауридеш се развихриха за 3:0 срещу Адмира Вакер