Старши треньорът на Етър - Веселин Великов - сподели мнението си за победата с 4:0 над Спортист (Своге).

"Победата е заслуга на футболистите на Етър. Можеше да решим мача и по-рано и да не треперим, но важното е, че вкарахме гол през първото полувреме. Второто започна с нов гол. Всичко се дължи на тези момчета в съблекалнята.

Отборите срещу нас дават максимума от себе си през първото полувреме. Вторите полувремена печелим с много добра игра и физическа подготовка. Не отписваме мача за купата срещу "Ботев" (Пд), ще дам шанс на момчета, които по-малко са играли, а Ради Апостолов има пети жълт картон и ще пропусне мача. Но заради нашите фенове сме длъжни да покажем добра игра, дано има и добър резултат.", коментира Великов.