Наставникът на Етър Росен Кирилов похвали своите играчи за победата с 1:0 над Черно море. Специалистът призна, че трите точки са дошли и с доза късмет.

"Днес победата беше задължителна. Тя дойде срещу много сериозен отбор. Черно море имаше ден почивка повече. Радвам се, че успяхме да спечелим мача с много битка.

Имахме и шанс. Ицо извади дузпа. Имахме ситуации, в които резултатът можеше да стане 2:0 и да затворим мача. Идеята срещу големите ми отбори беше да се затворим и да играем на контраатака. Днес исках да атакуваме и да бъдем агресивни.

Краси Станоев се контузи още първото полувреме. Яни Пехливанов го замени, но и той направи някаква контузия. Трябваше да направим две принудителни смени. Паузата е животворна за нас. Контузените ще могат да се възстановят до следващия мач. Най-важното е момчетата да се възстановят", заяви Кирилов.

Етър победи Черно море с 1:0 в мач от първенството