Треньорът на Етър Росен Кирилов коментира загубата на тима си от Лудогорец с 0:2 в Разград. Ето какво каза наставникът на "болярите":

"Загубихме, защото Лудогорец играха по-добре. Те имат повече класа. През първото полувреме успяхме да не допуснем гол, да се задържим. През второто, за жалост, при първия корнер допуснахме гол. След това трябваше да се отворим и стана тежко. Въпреки всичко имахме чисти ситуации и можехме да изравним преди края.

Имаме 2 гола получени след корнери. Сега сме 9-и кръг, така че не е някакъв парадокс. Добре скачаме, но трябва пак да си погледнем тази ситуация. Според мен излязохме успокоени, че през първото полувреме добре се бранехме, добре се защитавахме. В първите минути от втората част започнахме лежерно, отпуснато. Така се стигна до този гол, така си го обяснявам", каза Кирилов.