Ръководството на Етър за пореден път призова своите привърженици за подкрепа в предстоящото гостуване на Лудогорец тази неделя. Мачът е от 18:15 часа.

"Винаги сте били нашият 12-и играч, показвате го не само в домакинствата, но и при гостуванията на тима. Мачът ни с шампиона Лудогорец е важен, нека напълним трибуните и заедно се опитаме да покажем това, което можем. С вашата подкрепа футболистите ще дадат всичко от себе си срещу тима от Разград", написаха "виолетовите".

От 15 март, четвъртък, билетите се пускат в предварителна продажба. Цената им остава непроменена - 8 лева и 4 лева за ученици, студенти и пенсионери. Те ще се продават в офиса на клуба от утре сутринта.

Краси Балъков с дилема за три поста срещу Лудогорец

Треньорът на Етър има някои колебания

В деня на мача касите пред стадиона ще отворят от 16:00 часа. От тима отново призоваха феновете да не чакат последния момент, за да няма струпвания пред касите в минутите преди мача. Входовете на стадион "Ивайло" ще бъдат отворени от 16:15 часа - два часа преди началото на срещата.

Препоръчително е в събота живеещите наоколо да не оставят колите си на паркинга пред стадиона, а забраната за паркиране влиза в сила от 9 часа в неделя до 20:30 часа вечерта, допълват от клуба.

Засилено полицейско присъствие около стадиона се очаква в деня на мача поради сериозния интерес към срещата. Очакват се и около 120 фенове на Лудогорец, билетите за феновете на гостите ще бъдат също по 8 лева.