Старши треньорът на Етър Александър Томаш сподели мнението си за загубата с 0:1 от Арда.

"Не деля отбора на титуляри и резерви, излязохме с тези футболисти, с които разполагам. Дадохме шанс на всички. От първото полувреме не съм доволен, Арда ни вкара гол от нищото. През второто нещата се получиха, но съжалявам, че не си вкарахме положенията, които създадохме. За да печелиш, трябва да вкарваш голове.

Аз искам във всеки мач да побеждаваме и спрямо противника и възможностите, които имаме, трябва да направя и предоставя на отбора най-доброто. Не е това, което аз искам, но на този етап ще бъда голям романтик, ако го изповядвам тук. На Етър му трябват точки.

Арда победи с 1:0 Етър като гост за Купата на България

Арда удари Етър и е четвъртфиналист за Купата

Иван Тилев вкара единствения гол в мача

Надявам се да се възстановим до мача с ФК ЦСКА 1948. Днес Ерол Алкан се контузи на загрявката, Филипов на полувремето. С тези картони, виждаме съдиите как ни свирят, но не ми е работа да коментирам. Панамецът Ромеш Ивей искам да е готов по най-бързия начин, но това вече не е въпрос към мен", коментира Томаш.