Манчестър Юнайтед преодоля четвъртия кръг на Карлинг къп, след като победи с 2:0 като гост Барнзли. Дани Уелбек и Майкъл Оуен бяха точни за шампионите на Англия, като и двата гола дойдоха след асистенции на Андерсон. Иначе двубоят бе официален дебют на новото попълнение на тима Габриел Обертан. В средата на второто полувреме червен картон пък получи ветеранът Гари Невил. Любопитното е, че в мача игра бившият играч на Локо София Даниел Богданович.

Димитър Бербатов получи почивката от Алекс Фъргюсън и дори не попадна в групата за двубоя.

Барнзли: Стийл, Козлук, Муур, Фостър, Грай, Андерсон де Силва, Халофредсон, Коласе, Хамил, Макен, Богданович

Манчестър Юнайтед: Фостър, Еванс, Браун, Невил, Фабио, Андредсон, Нани, Обертан, Уелбек Македа, Оуен