Отборът на Уулвърхемптън записа трудна победа с 3:2 над Шросбъри на 1/16-финалите за ФА Къп и успя да се класира за осминафиналите в турнира. В първата среща, двата отбора завършиха при равен резултат 2:2 и се наложи мачът да бъде преигран.

Резултатът беше открит от "вълците" още във втората минута, когато най-съобразителен в наказателното поле се оказа Дохърти, който се разписа за 1:0. Гостите обаче бързо изравниха и още в 11-ата минута, Болтън реализира за 1:1. В 39-ата минута, Лорънт направи обратът пълен, но в добавеното време на първата част, отново Дохърти бе точен за 2:2.

В 62-ата минута, Кавайеро поведе "вълците" към осминафиналите, след като мушна топката в мрежата за 3:2.

Магията на ФА Къп - отбори от по-ниски дивизии разказаха играта на Евертън и Уест Хям