Уулвърхемптън Уондърс победи с лекота последния в английската Висша Лига Норич Сити с 3:0. Тимът събра актив от 39 точки  и е много близо до зона "Шампионска лига", която в момента се затваря с петата позиция.

Диего Жота вкара първите две попадения в 19-ата и 30-ата минути, а след това удари греда, В началото на второто полувреме Раул Хименес направи резултата класически и сложи край на съпротивата на "канарчетата".

Манчестър Юнайтед излезе на пето място след класическа победа срещу Уотфорд

Бруно Фернандеш вкара първия си гол в Англия, ВАР отново беше на страната на "червените" дяволи

Малко след това Жота беше заменен, за да получи заслужената си почивка.

Уулвърхемптън можеха да добавят още едно попадение в добавеното време на първата част, когато изстрел на Рубен Невеш от пряк свободен удар срещна напречната греда, след като преди това вратарят Тим Крул успя да я докосне.

Снимка 468264

За "канарчетата" това е 17-а загуба от началото на шампионата. Тимът остава на 7 точки от спасителния бряг, след като и останалите застрашени отбори записаха поражения през този уикенд.

В четвъртък "вълците" гостуват на Еспаньол в Барселона за изглеждащ протоколен реванш от 1/16-финалите в Лига Европа. Преди три дни те записаха успех с 4:0 у дома.