Отборите на Уест Хям и Лийдс сътвориха истинско голово шоу в Лондон, от което краен победител излязоха йоркширци. Селекцията на Марсело Биелса победи 3:2 и по този начин леко се отдалечи от опасната зона, която вече е на 9 точки отстояние.

Ливърпул - Брентфорд 3:0 в мач от Висшата лига

Ливърпул зарадва Клоп с класика за неговия мач №350 като треньор на "червените"

"Червените" го могат и без африканските си звезди

"Чуковете" пък сложиха край на серията си от три поредни победи, която ги изстреля в Топ 4. Скоро мястото им там може да "изстине", тъй като преследвачите им от Тотнъм и Арсенал са с доста по-малко на брой изиграни срещи.

Лийдс поведе още в 10-ата минута чрез Джак Харисън, а в 34-ата резултатът бе изравнен от Боуен, който се оказа най-съобразителен след изпълнение на ъглов удар. Юнайтед все пак се оттегли на почивката с гол преднина, тъй като Харисън отново се разписа, този път благодарение асистенцията на Люк Ейлинг.

Евертън би шута на Рафаел Бенитес

Испанецът пое клуба през лятото на 2021 година

В началото на втората част Уест Хям отново даде заявка, че ще се бори до край за точките в мача. Пабло Форналс се оказа на точната позиция и направи 2:2.

Край на головият екшън сложи и големият герой на олимпийския стадион - Джак Харисън. Халфът освен своя хеттрик, подпечата и така ценният успех за тима воден от Марсело Биелса.