Отборът от Чемпиъншип Уест Бромич Албиън е последният полуфиналист за купата на Английската футболна асоциация, след като надигра като гост Бристъл Роувърс с 5:1.
Хеттрик за гостите от Албиън реализира Исмаел Милър.

Джеймс Морисън даде преднина за Уест Бромич в 16-а минута, а Исмаел Милър удвои преднината на гостите в 30-а минута.

Домакините се върнаха в мача две минути по-късно с гол на Дани Коулс.

След почивката домакините от Бристъл Роувънс опитаха всичко, за да изравнят резултата, но нямаха шанс.

По-опитният тим на Уест Бромич затвърди победата в средата на полувремето, когато най-напред в 69-а минута Исмаел Милър вкара втория си гол в мача, а резервата Кевин Филипс отбеляза четвърто попадение четири минути по-късно.

Милър оформи своя хеттрик пет минути преди края.

В понеделник ще станат ясни двойките за полуфиналните срещи, а участниите в жребия са Уест Бромич, Портсмут, Кардиф и Барнзли.