Отборът на Тотнъм най-сетне върна усмивките по лицата на своите фенове. Столичани надвиха Норич у дома с 2:1 в двубой от междинния кръг в Премиър Лийг. "Шпорите" не бяха отбелязали нито едно попадение през календарната година, но стигнаха до успеха благодарение на гол в 79-ата минута на Хюн-мин Сон.

В игра за лондончани се завърна капитанът им Уго Лорис, който доскоро страдаше от контузия.

Нюкясъл измъкна 2:2 като гост срещу Евертън след късна драма

"Карамелите" водеха с два гола до 94-ата минута

Като цяло възпитаниците на Жозе Моуриньо владееха инициативата и бяха по-активни на терена, а в 38-ата минута вкараха и дебютния си гол във Висшата лига през 2020-а. Тогава Серж Орие изведе Дели Али и той откри резултата - 1:0.

След паузата голмайсторът на гостите Пуки пропусна наказателен удар, но после вкара от дузпа и изравни в 70-ата минута. Десет преди края обаче Деле Али стреля и след рикошет топката попадна в Сон, който от близо донесе победата на Тотнъм - 2:1.

ТОТНЪМ - НОРИЧ 2:1

1:0 Али (38"), 1:1 Пуки -дузпа (70"), 2:1 Сон (79")