Явно "Уембли" не е на кадем за Тотнъм, когато става дума за мачове от вътрешното първенство. През седмицата "шпорите" биха Борусия (Дортмунд) с 3:1 на този стадион в Шампионска лига, но във Висшата лига отборът на Маурисио Почетино не знае що е победа на съоръжението от началото на сезона.

Включително и след днешния мач срещу борещия се за мястото си в елита Суонси... "Лебедите" си тръгнаха с точка, регистрирайки 0:0. В герой за гостите се превърна бившият вратар на Арсенал - Лукас Фабиански, който "заключи" вратата си, а и имаше късмет в някои ситуации.

Хари Кейн и Хюн-Мин Сон направиха доста пропуски за домакините, а веднъж и гредата помогна на "лебедите". В 55-ата минута съдията Майк Дийн остана безмълвен при игра с ръка в наказателното поле на Суонси, въпреки протестите на Хари Кейн и компания.

Десетина минути преди края на мача нападателят на "шпорите" отново пропусна положение. Малко преди последния съдийски сигнал Серж Орие пък се строполи в наказателното поле, искайки още веднъж дузпа за отбора си, която обаче нямаше кой да даде.

В крайна сметка Тотнъм ще трябва да почака още за победа на "Уембли" в шампионата...

Тотнъм - Суонси 0:0