„Лебедите" от Южен Уелс постигнаха първа победа от месец август и първа за новия треньор Боб Брадли, като се наложиха с 5:4 над Кристал Палас.

Мачът премина през няколко обрата и бе решен след два гола в добавеното време на Фернандо Йоренте.

В 19-ата минура Уилфред Заха откри за гостите.

Гилфи Сигурдсон изравни в 36-ата минута след отлично изпълнен пряк свободен удар. При равенство 1:1 завърши първото полувреме.

Домакините отвориха разлика от два гола сле две попадения на Лерой Фер в 66-ата и 68-ата минута. При второто Фер влезе с топката при далечната греда след отлично изпълнен фаул от Гилфи отдясно.

Гостите тръгнаха на обрат и го постигнаха. В 75-ата минута Джеймс Томкинс намали. Седем минути по-късно Джак Корк си вкара автогол, а след още две Кристиан Бентеке направи втория обрат в мача.

Снимка 264734

Но дойде добавеното време и Йоренте осъществи третия обрат и изкачи Суонси до 19-тото място с 9 точки.

Кристал Палас е с 2 точки повече и в момента е на 16-то място.

В другата среща от кръга Хъл и Уест Бромич завършиха наравно 1:1. Гарет МакОули изведе гостите напред в 34-ата минута. А Майкъл Доусън изравни в 72-арата минута.