Отборът на Стоук Сити нанесе поредна загуба за сезона на Уест Бромич, след като днес надви своя съперник с 3:1.

УБА вече има цели 17 поражение на сметката си и само затвърждава мястото си на дъното в класацията.

Манчестър Сити разгроми Борнемут с 4:0

"Гражданите" просто нямат спирка! 17-та поредна победа за Манчестър Сити (ВИДЕО)

Тимът на Гуардиола непобеден в последните си 27 мача

Джо Алън откри резултата в 20-ата минута, поемайки удар на Питър Крауч, който вече бе стрелял то воле. Малко преди главният рефер да свири края на първото полувреме,  Ерик Максим Чупо-Мотинг удвои, хладнокръвно преодолявайки Фостър.

Нюкасъл победи Уест Хем с 3:2

Нюкасъл и Уест Хем с голов рецитал в Лондон

"Чуковете" все по-близо до зоната на изпадащите

Гостите успяха да достигнат до почетно попадение в самото начало на втората част чрез Саломон Рондон, който остана сам срещу Бътланд и не сгреши.

В последната минута на мача, Чупо-Мотинг оформи крайното 3:1.

Така Стоук събра актив от 19 точки, което го постави на 14-ата позиция във временното класиране във Висшата лига, докато Уест Бромич е предпоследен с 14.