Шефилд Юнайтед не можа да победи Брайтън на своя "Брамал Лейн". Мачът от 27-ия кръг на английската Висша Лига завърши 1:1, което е успех за гостите от Южния бряг, борещи се за оцеляване в елита.

Саутхемптън натисна Астън Вила към Чемпионшип

"Светците" вкараха гола на успокоението едва в добавеното време

"Остриетата", които са голямата изненада в настоящата кампания, пропуснаха възможността да изпреварят Тотнъм и да се изкачат на пето място във временното класиране. Те са със същия актив като "шпорите" по 40 точки, но са с 14 гола по-слаба голова разлика.

Енда Стивънс даде аванс на домакините в 26-ата минута, след като отбраната на "чайките" не успя да се справи добре с един корнер пред вратата на Райън. Само три минути и девет секунди след това Нийл Мопе сложи край на головата си суша и изравни с глава.

През втората част Оли Макбърни и Джон Флек пропуснаха добри възможности да донесат победата на Шефилд.

За Брайтън това е трето поредно равенство. Тимът е на 15-а позиция с 28 точки.