Шефилд Юнайтед продължи с доброто си представяне във Висшата лига. В мач от 12-ия кръг "остриетата" измъкнаха точка от гостуването си на Тотнъм.

Хюн Мин-Сон даде аванс на лондончани в 58-ата минута, но в 78-ата Джорджа Балдок изравни резултата.

Така новакът в Премиърлийг събра 17 точки, докато Тотнъм е с три по-малко.

Тотнъм успя да открие резултата чак в 58-ата минута. Тогава след грешка в защитата на "остриетата" топката стигна до Сон, който я прокара между краката на вратаря за 1:0.

В 78-ата минута гостите стигнаха до изравнителен гол. Макголдрик центрира отляви и Балдок с глава вкара за 1:1.

Сон помогна за голяма крачка на Тотнъм към класиране на 1/8-финалите в Шампионската лига