Чешкият вратар на Челси бе доста разочарован от равенството на тима му с Уигън 1:1, което на практика отне шансовете на тима му да се бори за титлата. "Мисля, че всички сме тъжни, допуснахме късен гол и изгубихме 2 точки.

Смятам, че имахме трудно първо полувреме и не създадохме много шансове за гол. След почивката влезе Джо Коул и създадохме повече положения", заяви Чех. "В края на краищата имахме прекалено много, но за наше нещастие допуснахме късен гол.

Много жалко е когато имаш две минути, за да вземеш победата и си мисля, че можехме да приключим по-добре", добави още стражът. Чех коментира е шансовете на лондончани за титлата.

"Мисля, че трябва да се концентрираме върху нашите изяви и да спечелим всичките си срещи. Съдбата ни не е в нашите ръце, трябва да чакаме, за да видим дали някой ще победи Манчестър Юнайтед".

Запитан за контузията си и завръщането си в игра, Чех заяви: "Беше малко рисковано, защото никой не знаеше какво ще се случи, ако се ударя на същото място, но аз исках да играя и имах предпазна маска на лицето, което беше добра точка.