Отборите на Нюкасъл и Уулвърхямптън не се победиха в късния съботен двубой от програмата на Премиър лийг. Двубоят на стадион "Сейнт Джеймс Парк" завърши при равен резултат 1:1.

Домакините влязоха по-добре в двубоя и още в 12-ата минута можеха да открият резултата, но ударът на Мигел Алмирон срещна лявата греда, след което бе успешно изчистена от противников футболист.

Астън Вила победи Лийдс с 1:0 във Висшата лига

Непредвидимият Лийдс този път донесе тъга на своите фенове

Астън Вила удари йоркширци като гост

Десетина минути по-късно Алан Сен-Максимен все пак прати топката в мрежата на Уулвс, но попадението бе отменено заради засада.

В крайна сметка в 52-ата минута "свраките" поведоха с гол на Джамал Ласелес, който засече центриране на Райън Фрейзър и с великолепен удар отблизо изведе своя тим напред.

Централните защитници донесоха 20-а поредна победа на Манчестър Сити във всички турнири

"Гражданите" се наложиха с 2:1 над Уест Хем

Двайсет минути по-късно Уулвс отвърна на предизвикателството и възстанови паритета с гол на Рубен Невеш, който засече центриране на Педро Нето и с глава попари Дубравка.

Така двата отбора взеха по една точка, която не върши почти никаква работа на Нюкасъл, тъй като момчетата на Стив Брус остават опасно близо до зоната на изпадащите със своите 26 точки. Уулвс, от своя страна, имат 34 и са на 12-а позиция.

Роман Абрамович нареди: Искам Халанд в Челси