ГРЕДА! Уан Бисака центрира остро в наказателното поле и Кавани стреля с глава, но топката срещна гредата.

81′

Шакири влиза на мястото на Тиаго.

Снимка 515392

78′

ГООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Бруно Фернандеш се разписа с брилянтен удар в левия ъгъл от пряк свободен удар пред наказателното поле.

75′

Салах овладя топката пред наказателното поле, намери коридор за стрелба и шутира, но Хендерсън спаси.

Снимка 515389

72′

Продължителна атака на Ливърпул завърши с блокиран удар на Фирмино. Топката стигна до Тиаго, който шутира от движение, но над вратата.

69′

Жълт картон за Мане.

66′

Фред заменя Грийнууд.

66′

Фернандеш заменя Ван де Беек.

62′

Мане заменя Вайналдум.

Снимка 515391

61′

Салах намери Александър-Арнолд отдясно. Защитникът намери коридор за стрелба и нанесе силен удар, който Хендерсън отрази.

58′

ГООЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Кавани сбърка, Милнър пресече подаването на уругваеца и намери Фимирно. Бразилецът центрира по земя в наказателното поле, Милнър пропусна топката за Салах, който не остави шансове на Хендерсън.

57′

Пропуск на Милнър! Фирмино свали топката за халфа след центриране на Тиаго, но Милнър стреля над вратата.

48′

ГООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Гостите загубиха топката в центъра. Грийнууд получи и с опита да изведе Рашфорд. Рийс Уилямс не успя да избие топката, кълбото стигна до десетката, който се озова очи в очи с Алисон и с хубав удар вкара за 2:1.

Снимка 515390

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първата част.

45+1′

Рашфорд проби на скорост отляво и навлезе навътре. Нападателят намери Грийнууд, който от своя страна подаде към Погба. Французинът опита техничен удар от около 23 метра, но топката мина покрай вратата.

44′

Юнайтед поде атака отляво. Ван де Беек центрира остро, Алисон успя да избие. Топката стигна до Мактоминей, който стреля опасно, но Тиаго успя да избие влизащата във вратата топка.

Снимка 515384

43′

Домакините получиха право да изпълнят пряк свободен удар пред наказателното поле на Ливърпул. Погба застана зад топката, но стреля над вратата.

42′

Жълт картон за Фабиньо.

37′

Мактоминей успя да стреля с глава след центриране от корнер на Шоу, но и той не намери очертанията на вратата.

Снимка 515382

35′

Шоу центрира от корнер, Погба бе оставен непокрит и нанесе удар с глава, който мина над вратата.

26′

ГОООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Погба отне топката пред своето наказателно поле от Фирмино. Французинът намери Рашфорд на центъра и с брилянтно диагонално подаване намери Грийнууд отдясно. Младокът овладя и с удар по диагонала вкара за 1:1.

Снимка 515385

24′

Ливърпул получи право да изпълни пряк свободен удар отляво пред наказателното поле. Александър-Арнолд нанесе удар, който мина над вратата.

23′

Гостите организираха нова добра атака. Топката стигна до Джоунс, който нанесе удар, но не затрудни Хендерсън.

18′

ГОООЛ ЗА ЛИВЪРПУЛ! Гостите организираха страхотна атака. Вайналдум намери Фирмино, който с чудесен пас изведе Салах зад обраната, а египтянинът с хладнокръвен удар матира Хендерсън.

Снимка 515383

14′

Уилямс сбърка и Кавани му отне топката. Уругваецът намери Грийнууд отдясно. Младокът опита удар, който премина покрай вратата.

11′

Грийнууд навлезе в наказателното поле и опита удар от малък ъгъл, но не затрудни Алисон.

10′

Спокойно начало на мача, положенията пред двете врати липсват.

Снимка 515381

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

38. Туанзебе 76. Н. Уилямс

Манчестър Юнайтед приема Ливърпул в мач от 4-ия кръг на ФА Къп. Двубоят на "Олд Трафорд" започва в 19:00 часа.

Двата отбора се изправят един срещу друг за втори път в рамките на седмица и психологическото предимство без съмнение е на страната на "червените дяволи". Срещата на "Анфийлд" завърши 0:0. Мърсисайдци влязоха в сериозна криза. Отборът няма победа в последните си 5 мача във Висшата лига, а в последните четири не вкара и гол.

Юрген Клоп пък няма победа на този стадион в последните си 5 визити. От друга страна Ливърпул няма поражение в 6 поредни мача с Юнайтед.

"Червените дяволи" са лидери в шампионата, а през седмицата спечелиха с 2:1 при гостуването си на Фулъм.

Победителят от сблъсъка ще се изправи срещу Уест Хем.

Челси сложи край на геройствата на Лутън Таун, Ейбрахам с хеттрик за "сините" от Лондон

Победа с 3:1 за столичани