Манчестър Юнайтед стигна до доста драматична победа над Хъл Сити. „Червените дяволи“ надвиха „тигрите“ с 1:0 на „Кей Ком Стейдиъм“. Победното попадение за гостите падна чак в третата минута на добавеното време.

В герой за тима на гостите се превърна младокът Рашфорд. Супер звездата Златан Ибрахимович така и не успя да изравни 91-годишния рекорд на Джими Хенсън, който преди толкова време се разписва в четири поредни мача на клуба.

Така тимът на Жозе Моуриньо нанесе много тежък удар на приятната изненада от началото на сезона – Хъл Сити. Домакините до момента имаха две победи, с колкото бяха и „червените дяволи“.

Срещата започна изключително динамично, макар че на стадиона се проливаше доста обилен дъжд.
В 25-ата минута Снодграс засече една топка на далечната греда, но Шоу успя да го спре в последния момент.

В края на полувремето, Ибрахимович по много хитър начин вдигна крак и насочи една центрирана от Руни топка над Якупович, като бе на сантиметри от фантастичен гол, но в крайна сметка не се стигна до попадение.

През втората част двата тима рязко свалиха темпото, въпреки че се нуждаеха от голове.

Чисти голови положения липсваха, за да дойде драмата в последните минути на мача.

В 92-ата минута Рашфорд се превърна в герой за гостите. Руни по много добър начин проби в наказателното поле и поднесе топката на своя съотборник в малкия пеналт, а след това младокът просто я добута във вратата за крайното 0:1.