Дани Стъридж ще доиграе мача на мястото на Фирмино

76′

Чаудъри влиза на мястото на Мадисън

75′

СПАСЯВАНЕ!!! Роберто Фирмино получи топката във вратарското поле и веднага стреля, но Шмайхел успя да избие кълбото с върха на крака си.

73′

Бърза контраатака доведе до слаб удар на Демарай Грей, който изпрати топката право в ръцете на Алисон. Разочароващо изпълнение, тъй като бе останал сам срещу вратаря.

67′

Фабиньо влиза на мястото на Наби Кейта

67′

Шакири отстъпва мястото си на Лалана

58′

Ливърпул претендира за дузпа заради нарушение срещу Кейта. Такава обаче не е отсъдена от Аткинсън и играта продължава след изпълнение на аут от "лисиците".

51′

Жълт картон за Рикардо Перейра

50′

Каква възможност имаше Мадисън! Той остана сам в наказателното поле, позициониран точно пред вратата на Алисон, но реши да центрира към вътрешността на пеналта, където обаче нито един негов съотборник не успя да игаре с топката.

45′

Начало и на втората част!

45+3′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при равен резултат - 1:1.

45+2′

ГООООЛ! Хари Магуайър изравнява - 1:1! След пряк свободен удар се получи разбъркване в наказателното поле на "червените", но нито един от играчите на "лисиците" първоначално не успя да се възползва. Топката обаче попадна в Магуайър след центриране, а той беше изпуснат от Ван Дайк и съвсем спокойно засече кълбото от въздуха пред вратата и го мушна в мрежата на Алисон.

41′

Жълт картон за Хари Магуайър

25′

ПРОПУСК!!! След грешка на Алисон топката попадна в краката на Олбрайтън, който веднага центрира към наказателното поле. Там Мадисън успя да засече кълбото, но и не и да го насочи по най-добрия начин към вратата и то излезе в аут.

18′

Демарай Грей опита да изненада Алисон с удар след напредването си към наказателното поле по крилото, но вратарят на Ливърпул улови топката без проблем.

17′

Жълт картон за Матип

14′

Придвижването на топката по терена е доста затруднено, тъй като над Ливърпул валеше доста силен сняг преди началото на срещата.

6′

СПАСЯВАНЕ!!! Роберто Фирмино овладя на гърди топката след подаване на Салах и веднага стреля от близък ъгъл, но Шмайхел внимаваше и изби кълбото в корнер.

3′

ГООООЛ! Садио Мане открива резултата за Ливърпул - 1:0! Нападателят първо комбинира с Робъртсън и напредна към наказателното поле, където отново получи топката, успя да залъже защитниците на "лисиците" и промуши топката покрай тях, шутирайки я към далечния ъгъл на вратата на Шмайхел, който просто нямаше как да спаси.

1′

НАЧАЛО НА ДВУБОЯ! Срещата започна с минута мълчание заради изчезналия футболист на Кардиф Емилиано Сала, който все още не е намерен.

Юрген Клоп Клод Пюел
22 Миньоле 12 Уорд
64 Камачо 19 Барнс
20 Лалана 8 Ихеаначо
6 Деян Ловрен 5 Морган
27 Ориги 20 Оказаки
15 Стъридж 2 Симсън
3 Фабиньо 38 Чаудъри

Тази вечер от 22:00 часа, отборът на Ливърпул приема Лестър на "Анфийлд" в двубой от 24-ия кръг във Висшата лига.

"Червените" получиха доста голям подарък снощи, след като Нюкасъл записа победа с 2:1 над Манчестър Сити и още днес "мърсисайдци" могат да дръпнат със седем точки на върха в класирането в Англия.

Ливърпул със зрелищно 4:3 над Кристъл Палас

Страхотна драма и вратарска глупост донесоха инфарктни 3 точки за Ливърпул срещу Палас, "Анфийлд" видя 7 гола!

Мърсисайдци с нови 3 точки във Висшата лига след спиращ дъха мач

Юрген Клоп има доста проблеми преди срещата, тъй като под въпрос са Върджил ван Дайк, Трент Александър-Арнолд и Деян Ловрен. Аут са Джо Гомес и Джеймс Милнър, който е наказан.

"Лисиците" пък се намират на 10-ото място с актив от 31 точки.

Саутхемптън изненада Лестър, излезе от зоната на изпадащите (Резултати от Висшата лига)

"Светците" се наложиха над "лисиците" с 2:1 като гост