Отборите на Евертън и Лестър не се победиха (1:1) в изключително интересен двубой, който имаше и пряко значение относно битката за върха в английския елит.

"Карамелите" първи успяха да нанесат удар, след като звездата Хамес Родригес вкара със страхотен шут в горния ъгъл на вратата и не даде шанс на Каспер Шмайхел.

Манчестър Юнайтед загуби с 1:2 от Шефийлд Юнайтед във Висшата лига

Магията на Премиър лийг - последният шокира Манчестър Юнайтед насред "Олд Трафорд"

Шефийлд Юнайтед обърка сериозно плановете на "червените дяволи"

През второто полувреме момчетата на Брендън Роджърс намериха своя ритъм, а и път към вратата на домакините. 67-та минута те стигнаха до изравнителното попадение.

То падна след разиграване, при което Юри Тилеманс получи топката на границата на наказателното поле и със силен удар предизвика грешка на Джордан Пикфорд, за да оформи крайното 1:1.

След него Лестър остана трети с 39 точки, като има с шест повече от седмия Евертън.

Челси и Уулвърхямптън завършиха 0:0 във Висшата лига