Санчес подаде към Рашфорд пред наказателното поле, но ударът на последния е блокиран.

74′

Санчес заменя Лукаку.

73′

Домакините нямат за момента идея как да преодолеят добре подредената защита на "червените дяволи".

Снимка 407290

71′

Баркли заменя Ковачич.

66′

Жълт картон за Канте.

65′

След изпълнение на тъч Азар преодоля Линдельоф и опита удар, който обаче беше блокиран.

60′

Жълт картон за Рюдигер.

58′

Вилиан заменя Педро.

51′

Домакините искат Неманя Матич да получи втори жълт картон за нарушение срещу Канте, но сърбинът се размина със санкция.

Снимка 407294

48′

Играчите на Юнайтед поискаха дузпа за игра с ръка на Аспиликуета, но такава съдията прецени, че няма.

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45′

ГООООЛЛЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Погба удвоява резултата, възползвайки се от добро центриране на Рашфорд от десния фланг, след което френският футболист с глава покачи на 2:0!

Снимка 407293

36′

Педро Родригес опита нестандартно изпълнение. Испанецът получи топката на десния фланг, а вместо да центрира, опита да изненада Ромеро, който бе излязъл, но успя да избие в корнер прехвърлящия удар.

31′

ГОООЛЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Добра атака на гостите завърши с центриране на Погба от левия фланг, който намери връхлитащия от втора позиция Андер Ерера, за да може испанецът да открие резултата с глава - 1:0!

Снимка 407289

30′

Изключително равностоен е мачът до момента, макар че в първите 10 минути Юнайтед бе по-активният от двата отбора.

21′

Жълт картон за Йънг.

16′

Удар с глава на Игуаин, топката минава до гредата.

15′

Жълт картон за Матич.

13′

Eрера опита рефлекса на Кепа с удар извън наказателното поле, но испанският вратар на Челси спаси.

10′

Серхио Ромеро спаси два последователни опасни удара! Аржентинецът отрази опасно изпълнение на Давид Луис от фаул, а след отбитата топката Педро опита отново рефлекса на вратаря на Юнайтед, който обаче отново бе на висота!

5′

Юнайтед е по-активният отбор в първите минути на мача, а Лукаку опита ефектно, но неточно изпълнение от воле от точката на дузпата, при което топката мина над вратата.

2′

Добра атака на Манчестър Юнайтед, при която Лукаку центрира остро от левия фланг към Рашфорд, но Давид Луис протегна крак и успя да избие в корнер.

1′