Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:

Дало влиза на мястото на Фернандеш.

90′

Игало заменя Марсиал.

89′

ГРЕДА!!! Маунт опита да изненада Де Хеа от пряк свободен удар, но топката срещна гредата.

80′

Перейра заменя Джеймс.

Снимка 467215

75′

Още един гол на Челси е отменен. Жиру прати топката във вратата след отлично центриране отдясно на Маунт. Французинът обаче със съвсем малко е бил в засада и попадението бе отменено след намеса на ВАР.

73′

Жълт картон за Уилямс.

68′

Жиру заменя Батшуай.

66′

ГООЛ ЗА ЮНАЙТЕД!!! Магуайър бележи! Защитникът засече с глава центриране от корнер на Фернандеш, изпревари Рюдигер и прати топката във вратата.

62′

ГРЕДА!!! Бруно Фернандеш нацели дясната греда от пряк свободен удар.

55′

Гол на Челси е отменен. Курт Зума засече топката след центриране от корнер, но главният рефер отсъди нарушение на Аспиликуета срещу Брандън Уилямс. Решението на рефера дойде след консултация с ВАР.

47′

Жълт картон за Рюдигер.

Снимка 467214

46′

Зума заменя Кристенсен.

45′

Начало на втората част.

45+3′

Край на първото полувреме.

45′

ГОООЛ ЗА ЮНАЙТЕД! Антони Марсиал се разписа! Уан-Бисака проби отдясно и центрира в наказателното поле, където френският нападател с удар с глава в далечния ъгъл прати топката във вратата за 0:1.

37′

Пробив на Марсиал отляво завърши с удар по диагонала, който излезе в аут.

35′

Жълт картон за Вилиан.

26′

Нов пропуск на Батшуай! Маутн получи топката отдясно и подаде към белгиеца. Нападателят от няколко метра в наказателното поле стреля в аут.

23′

Отличен шанс за Челси!! Вилиан получи топката до аутлинията и подаде към Батшуай. Топката дойде зад гърба на белгиеца, който не успя да нанесе удар. Последва такъв на Рюдигер от далечна дистанция, който не затрудни Де Хеа.

Снимка 467213

12′

Маунт заменя Канте.

9′

Челси продължава да бъде активен отдясно. Вилиан се справи с Уилямс и навлезе в наказателното поле. Бразилецът нанесе удар, който премина над вратата.

6′

Първа добра възможност в мача. Рийс Джеймс овладя топката на гърди, намери коридор за стрелба и шутира, но покрай вратата.

1′

3. Алонсо 8. Мата

Челси приема Манчестър Юнайтед в дербито на 26-ия кръг на Висшата лига. Срещата е тази вечер от 22:00 часа на "Стамфорд Бридж".

Двата отбора влизат в директна битка за четвъртото място, на което в момента се намират "сините". Те обаче водят само с една точка на петия Тотнъм, а "червените дяволи" изостават с приемливите шест пункта от днешния си противник.

Бербатов: Манчестър Юнайтед трябва да измъкне поне точка от Челси

Бившият национал на България коментира предстоящия сблъсък между двата английски гранда

Манчестър Юнайтед се изправя срещу удобен противник, тъй като няма загуба от Челси в последните пет мача между двата отбора във всички турнири.

Аут за мача за лондончани са Рубен Лофтъс-Чийк и Кристиан Пулишич.

Мениджърът на Юнайтед Оле Гунар Солскяер няма да може да разчита на Пол Погба и Маркъс Рашфорд.

Официално: Челси привлече Хаким Зиеш