Турнир: Англия Висша лига Стадион: Зрители:
90+5′

Край на мача.

90+4′

Гостите получиха право да изпълнят пряк свободен удар пред границата на наказателното поле. Маркъс Рашфорд шутира над вратата, а при удара имаше и рикошет.

90+3′

Мората бе изведен сам срещу Де Хеа, но се забави и топката му бе отнета от защитник.

89′

Куртоа спаси Челси! Белгийският врарар се намеси чудесно при удар на Фелайни. Халфът си свали центриране на Баий и от точката за дузпата нанесе удар, но Куртоа изби.

88′

Вилиан влиза на мястото на Азар.

87′

Юнайтед бе близ до изравнителен гол! Рашфорд се възползва от лошо изчистване на защитата на домакините и стреля извън наказателното поле, но топката мина покрай лявата греда.

84′

Рашфорд опита да намери Фелайни на далечната греда, но белгиецът закъсня и топката излезе в аут.

79′

Дринкуотър заменя Фабрегас.

Снимка 321967

78′

Джеси Лингард заменя Ашли Йънг.

76′

Нов пропуск на Челси. Азар се озова сам пред наказателното поле и стреля, но Де Хеа отрази удара му.

75′

Бaкайоко открадна топката от Фелайни. Френският халф напредна, финтира бранител, но стреля неточно в аут.

71′

Жълт картон за Фелайни.

69′

Удар от въздуха на Ерера излиза в аут.

66′

Рюдигер влиза на мястото на Дзапакоста.

Снимка 321961

63′

Фелайни заменя Джоунс.

62′

Марсиал влиза на мястото на Мхитарян.

55′

ГОООООЛ ЗА ЧЕЛСИ!!!! Аспиликуета намери непокрития Алваро Мората в наказателното поле и испанският нападател с глава направи Де Хеа безпомощен.

53′

Пропуск на Азар! Белгиецът стреля от въздуха право в ръцете на Де Хеа.

51′

Жълт картон за Андер Ерера.

Снимка 321960

49′

Жълт картон за Фил Джоунс.

46′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

33′

Челси поиска дузпа за падане на Мората в наказателното поле, но такава не бе отсъдена.

32′

Мората се озова в наказателното поле с топка в крака. Испанският нападател намери коридор за стрелба, но нанесе много слаб удар, който не затрудни Де Хеа.

Снимка 321959

28′

Неточен удар на Маркос Алонсо.

20′

Жълт картон за Бакайоко.

17′

Отлично спасяване на Де Хеа. Испанецът изби силен удар на Азар извън наказателното поле. При добавката Фабрегас не успя да намери вратата с глава.

Снимка 321946

16′

Добра изява на Куртоа при удар на Лукаку. Белгиецът се освободи на границата на наказателното поле и нанесе силен удар, но стража на домакините не се затрудни и спаси.

13′

Удар на Бакайото излиза в корнер, след като рикошира в крака на Ерик Баий.

11′

Голям пропуск на Бакайоко! Дзапакоста напредна отдясно и центрира в наказателното поле. Топката стигна до Бакайоко, който от точката на дузпата прати топката високо над вратата.

8′

Пропуск на Рашфорд! Нападателят се озова сам в наказателното поле и стреля с глава след центриране на Йънг, но не намери очертанията на вратата.

7′

Алонсо центрира отляво, Фил Джоунс буквално простреля Давид де Хеа, но автоголът бе отменен, след като Мората извърши нарушение срещу бранителя на Юнайтед.

2′

Далечен удар на Канте, Де Хеа се справя.

Снимка 321944

1′

2. Антонио Рюдигер 39. Том Мактоминай

Челси приема Манчестър Юнайтед в едно от дербитата, които предлага 11-ия кръг на Висшата лига. Сблъсъкът е насрочен за 18,30 часа.

"Червените дяволи" заемат второ място във временното класиране с 23 пункта, докато "сините" са четвърти с четири пункта по-малко.

Футболистите на Челси не бойкотират Конте

Сеск Фабрегас: Изобщо не бойкотираме Конте

"Тежко е да се играе в Шампионската лига"

И двата отбора се намират в добра форма, но са допуснали по една загуба в последните си пет мача от всички турнири.

Домакините от Лондон ще бъдат без контузения Моузес за днешния мач, докато всички други играчи са на линия за двубоя. Гостите обаче имат доста повече кадрови проблеми. Жозе Моуриньо няма да може да разчита на Фелайни, Погба, Ибрахимович, Рохо и Карик, които са аут заради травми.

Юнайтед без куп основни футболисти за дербито с Челси

Кризата с контузени футболисти в Юнайтед се задълбочава

В лазарета вече е и Джеси Лингард

В Англия усилено се говори, че при загуба днес Роман Абрамович може да посочи вратата на Антонио Конте, тъй като двамата се намират в сериозен конфликт.