Отборът на Бристол Сити се класира за финала от баражите за влизане във Висшата английска лига, след като победи Кристъл Палас с 2:1 и в реванша. За да стигне до крайния успех обаче на домакините се наложи да играят продължение, тъй като в редовното време резултатът бе 1:0 за Кристъл Палас (в баражите не важи правилото за повече отбелязани голове на чужд терен).

Бен Уотсън се превърна в герой и антигерой за гостите. Уотсън изведе Палас напред в 24-та минута и изравни общия резултат. В 72-та минута обаче той пропусна да класира отбора си за финала, след като изпусна дузпа, стреляйки в страничната греда.

С попадения на Лий Тръндъл и Майкъл Макиндо в продълженията съставът на Бристол Сити изкова втора победа и отива на финал на Уембли, където ще играе с победителя от двойката Хъл Сити - Уотфорд.

Плейофи за влизане във Висшата английска лига:

БРИСТОЛ СИТИ - Кристъл Палас - 2:1 след продължения, в редовното време 0:1, в първата среща 2:1

* БРИСТОЛ СИТИ се класира за финала с общ резултат 4:2

Хъл Сити - Уотфорд - играят тази вечер (2:0 в първия мач)