Манчестър Юнайтед изпита истински кошмар срещу иначе непретенциозния отбор на Брентфорд.

"Червените дяволи" загубиха с 0:4 като гост Западен Лондон като всичките попадения паднаха през първата част. Toва е второ поражение за отбора на Ерик тен Хаг след загубата на старта от Брайтън. Титуляр за Ман Юнайтед започна Кристиано Роналдо, който остана на терена до самия край.

10-ата минута показа как ще се развие първото полувреме, когато Да Силва стреля, а топката премина през ръцете на Де Хеа и се озова в мрежата.

Гулит: Мисля, че Роналдо съжалява за завръщането си в Манчестър Юнайтед

"Той е много концентриран"

В 18-ата минута испанският вратар пусна ненужно топката към Ериксен, който беше в наказателното си поле с футболист зад гърба си. Той загуби единоборството, а Йенсен скоро удвои преднината на домакините.

Отчайващият половин час на Юнайтед бе "подпечатан" от Бен Мий в 30-ата минута след като се разписа от корнер.

Брентфорд вкара четвъртия гол в 35-ата минута, когато Мбеумо се разписа след контраатака.

През второто полувреме Роналдо пробва на два пъти с глава, но ударите му бяха непрецизни. Кристиан Ериксен не успя да реализира две добри положения.

В последните 10 минути Брентфорд пропусна три добри възможности за отбелязване на петия гол.

Така Юнайтед си тръгна със загуба от Западен Лондон, за да се закове за дъното на временното класиране.