Борнемут и Тотнъм завършиха 0:0 на "Виталити Стейдиъм", като загубата на точки е неприятна и за двата отбора.

Домакините пратиха топката в мрежата в 90-ата минута, когато Калъм Уилсън се разписа, но попадението бе отменено след разглеждане на ситуацията с ВАР.

Ливърпул победи Брайтън и продължава с преследването на рекорди

Мохамед Салах вкара два гола за победата с 3:1

В добавеното време пък Хари Уилсън бе изведен сам срещу Лорис, но не успя да го преодолее. През първата част лондончани имаха сериозни претенции за дузпа.

Равенството не помага много на Борнемут, въпреки че тимът спря серия от пет поредни загуби. Отборът на Еди Хау е на 18-то място и изостава на три точки от Уотфорд и Уест Хам, които са най-близо до зоната на изпадащите.

Шефилд Юнайтед попари Уулвърхямптън в добавеното време

Джон Еган вкара победния гол

Тотнъм пък все повече се отдалечава от участие в евротурнирите, като в момента е девети в класирането.

БОРНЕМУТ - ТОТНЪМ 0:0