Лестър загуби нови точки в борбата за първите места. "Лисиците" направиха 1:1 като гост на Бърнли.

В миналия кръг, играчите на Брендън Роджърс загубиха от Арсенал с 1:3.

По този начин шампионът на Висшата лига от преди пет години, е на 3-ото мястото, но преди изиграването на другите мачове от кръга. Бърнли пък е на 15-ата позиция с 29 пункта.

Моуриньо: От Реал (Мадрид) са виновни за случващото се с Бейл

Специалния с интересно мнение

В 4-ата минута, Матей Видра връхлетя върху отскочилата топка в наказателното поле и преодоля вратаря с удар в горния десен ъгъл, извеждайки Бърнли напред.

В 34-ата минута, елечи Ихеначо отправи удар от движение в наказателното поле и преодоля вратаря, отправяйки топката в долния десен ъгъл на вратата за 1:1.

В самия край на мача Тилеманс нацели гредата и така Лестър се лиши от успеха, тръгвайки си с точка. В другия мач от кръга, Шефилд Юнайтед победи Астън Вила с 1:0.