90+5′
Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:
90+5′

Край на мача.

Пловдивско дерби във финала за Купата на България! Героичен Ботев постави ЦСКА на колене с девет души в истински трилър

"Червените" не успяха да се възползват от подаръците на съдията Петър Костадинов

90+4′

Доре влиза на мястото на Неделев.

90+3′

Удар на Енрике е блокиран от играч на гостите.

90+3′

Жълт картон за Антов.

90+1′

Апостолов заменя Васил Шопов.

88′

ГООООООЛ ЗА БОТЕВ!!!! Кристиян Димитров изравни резултата. Защитникът вкара с глава след центриране от корнер на Неделев.

85′

ГООООЛ ЗА ЦСКА!!! Али Соу вкара от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Ничев срещу Енрике, каквото всъщност нямаше.

84′

Червен картон за Антонио Вутов.

81′

Жълт картон за Пинто.

79′

Спасяване на Кайзер!!! Пинто разсече защитата на Ботев с отличен пас за Али Соу. Нападателят стреля с глава, но полякът изби в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Евандро опита да отбележи със задна ножица, но отново Кайзер бе на мястото си.

Снимка 420136

77′

Жълт картон за Вутов.

76′

Добрев влиза на мястото на Еберт.

Снимка 420138

74′

ГОООООЛ ЗА ЦСКА!!! Защитата на Ботев пропусна извеждащо подаване на Пинто. Топката стигна до Евандро, който с удар по диагонала направи Кайзер безпомощен за 2:2

73′

ЦСКА органзира отлична атака отдясно. Жоржиньо центрира от аутлинията в наказателното поле, където Малинов бе оставен непокрит и стреля с глава, но Кайзер спаси.

72′

Жълт картон за Евандро.

69′

Евандро получи топката пред наказателното поле, освободи се и нанесе силен удар, който Кайзер улови.

Снимка 420129

66′

Евандро заменя Тиаго.

65′

ЦСКА получи право да изпълни пряк свободен удар от удобна позиция. Пинто стреля в стената.

62′

Жълт картон за Жанио Бикел.

Снимка 420137

61′

Удар извън наказателното поле на Бикел е блокиран от играч на гостите.

57′

Удар от далечна дистанция на Вутов минава над вратата.

Снимка 420128

56′

Томаш пусна към Тиаго, който отклони към Енрике. Бразилецът влезе на скорост към центъра, но Малинов му попречи и ударът му бе неточен.

53′

Жълт картон за Балтанов.

52′

Втори жълт картон за Филип Филипов.

49′

ГОООЛ ЗА ЦСКА! Али Соу се разписа. Тиаго опита удар от над 30 метра, Кайзер не успя да избие, а при добавката гамбиецът не сбърка за 1:2.

45′

Начало на втората част.

45+3′

Край на първата част.

45′

Малинов опита да изненада Кайзер от пряк свободен удар, но полякът нямаше проблеми и улови топката.

43′

Жълт картон за Васил Шопов.

42′

Балтанов проби отдясно и намери Шопов. Халфът потърси Вутов в наказателното поле, който не успя да играе с топката. Кълбото стигна до Еберт, който опита удар, но Малинов се хвърли в краката му и блокира шута на бразилеца.

Снимка 420131

41′

Пинто опита удар от далечна дистанция, но топката срещна тялото на Али Соу.

39′

Възпитаниците на Любослав Пенев изглеждат стъписани след двете попадения на Ботев и все още не успяват да създадат нищо опасно пред Даниел Кайзер.

29′

Спасяване на Кайзер!! Енрике получи топката отляво от Томаш и върна към точката на дузпата, където Антов нанесе удар в близкия ъгъл, но стражът на гостите успя да избие.

Снимка 420126

27′

ГОООООООООООООООООЛ ЗА БОТЕВ!!!! Неделев постави началото на атака отдясно. Халфът пусна към Васил Шопов, който намери оставения непокрит Лъчо Балтанов в наказателното поле и капитанът на "канарчетата" насочи топката във вратата за 0:2.

24′

Жълт картон за Филипов.

22′

ГООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА БОТЕВ!!!! Какво изпълнение на Тодор Неделев!!!! Витаутас Черниаускас сбърка с изчистването на една топка. Кълбото стигна до Тодор Неделев, който от воле извън наказателното поле с левия крак изпрати топката неспасяемо във вратата.

20′

Енрике проби отляво и намери Пинто в наказателното поле. Португалецът опита удар, който бе блокиран от играч на Ботев. "Червените" поискаха дузпа, но съдията Петър Костадинов не уважи претенциите им.

18′

Малинов успя да се освободи и опита удар извън наказателното поле, който обаче бе безкрайно неточен.

15′

Босът на "червените" Гриша Ганчев гледа двубоя на живо.

Снимка 420123

13′

Първи шанс пред ЦСКА. Тиаго центрира от пряк свободен удар, Жоржиньо бе освен непокрит и отклони топката, но кълбото премина опасно покрай дясната греда на Кайзер.

6′

Удар на Тиаго от далечна дистанция минава над вратата.

2′

Капитанът на ЦСКА Николай Бодуров гледа мача от Сектор "Г". Защитникът бе наказан за двубоя с Ботев, след като наплю Богдан Вашчук от Левски по време на дербито между двата тима в събота.

1′