Левски донесе голяма радост на феновете си - победи Берое с 3:1 и е на четвъртфинал за Купата на България. Там, с оглед класирането на "сините" в еfbet Лига, най-вероятно ще е желан съперник от фаворитите за трофея.

Берое игра с човек по-малко от 60-ата минута на мача. Червен картон получи Карлос Охене. Червен та червен, спор няма!

Но какъв картон трябва да се даде на "синия" герой за изпълнението му на снимката? В случая може да му завиди дори Козмин Моци... Червен картон ли е това или направо бие към лилаво?!

Съдиите продължават да разочароват с много отсъждания в мачовете. В Съдийската комисия да се занимават повече с реферите, по-малко с Георги Банов и други журналисти. Че моменти като този на снимката свалят все повече и повече, и без друго ниското доверие в тях...

Левски се класира на четвъртфинал за Купата на България след победа над Берое с 3:1