Треньорът на ЦСКА Нестор ел Маестро коментира победата на тима си с 2:0 срещу Монтана на 1/16-финалите за Купата на България.

Ето какво каза наставникът на "армейците":

"Първият гол беше много важен. Винаги обичаме да бележим след изпълнението на корнери. Казах, че този опонент няма да е лесен, още веднага след жребия.

Монтана бяха много компактни и тичаха здраво през първото полувреме. През втората част тяхната сила започна да намалява и след като поведохме, психологическото предимство вече бе в наша полза.

Доволен съм от играчите. Данте направи силен мач и се отличи с важно спасяване. Атанасов започна срещата, на мястото на титуляр на този пост, но съм доволен и от него.

Надявам се позициите ни в момента да означават, че на дербито срещу Левски ще има възможно най-много фенове на стадиона. Това е мачът на сезона", каза Ел Маестро.

ЦСКА победи Монтана с 2:0 и продължава напред за Купата на България