Турнир: Купа на България Стадион: Зрители:

Лудогорец победи Несебър с 3:1 за Купата на България

Нов обрат за Лудогорец и място на осминафиналите за Купата на България

"Орлите" се справиха с Несебър като гости

87′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Доминик Янков получи от Натанаел отляво, проби в наказателното поле и пусна за Джоди Лукоки, който направи резултата 1:3.

81′

Георги Терзиев можеше да си отбележи нелеп автогол. Бранителят опита да изчисти топката с глава, а кълбото мина много близо до дясната греда.

78′

Карамфилов влиза на мястото на Дросев.

75′

Грозев заменя Михайлов.

72′

Янков влиза на мястото на Кампаняро.

71′

Пропуск на Панов! Защитникът бе изведен зад отбраната на домакините и стреля в далечния ъгъл, но не намери очертанията на вратата.

69′

Неточен удар на Натанаел.

64′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Георги Терзиев се разписа. Форстър отклони топката след центриране от корнер. Кълбото се озова в Кампаняро, който подаде на Терзиев, а бранителят с техничен удар вкара за 1:2.

63′

Натанаел заменя Недялков.

59′

Форстър стреля с глава след центриране от корнер на Лукоки, Пацов отново деминстрира отличен рефлекс и изби в корнер.

55′

Панов проби до аутлинията и върна към Жоао Пауло в наказателното поле. Бразилецът мигновено стреля, но право в тялото на Ташолов.

53′

Саша направи двойно подаване с Бакаалов и опита удар по диагонала, който обаче не затрудни Пацов.

50′

Пацов лови далечен удар на Жоао Пауло.

46′

Апостолов заменя Пехливанов.

45′

Начало на втората част.

45′

Край на първата част.

43′

Жълт картон за Лукоки.

41′

Пацов улови слаб удар на Жоао Пауло.

39′

Жълт картон за Галин Димов.

37′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ!!! Жоао Пауло изравни. Бразилецът се възползва от грешка в отбраната на Несебър, пое топката с рамо, преодоля двама защитници, а след това и Пацов и изравни резултата.

34′

Удар на Жоао Пауло от далечна дистанция минава високо над вратата.

28′

Гол на Лудогорец е отменен заради засада на Махлангу.

26′

Пацов изби удар на Жоао Пауло.

25′

ГОООООЛ ЗА НЕСЕБЪР!!! Нуретин Пюскюлю даде аванс на домакините, след като надскочи Форстър след центриране от корнер на Димов и с глава вкара за 1:0.

22′

Спасяване на Пацов!!! Стражът на Несебър изби опасен удар от границаната на наказателното поле на Лукас Саша.

21′

Лудогорец изпълни заучено пряк свободен удар. Топката стигна до Лукоки, който нанесе удар, но право в играч на Несебър и кълбото излезе в корнер.

19′

Жоао Пауло пое топката на скорост, нахлу в наказателното поле и нанесе удар, който бе спасен от Пацов.

7′

Жоао Пауло центрира отдясно в наказателното поле, където Бакалов нанесе удар с глава, който бе спасен от Пацов.

1′

15. Ахмед 64. Янков

Шампионът Лудогорец започна днес участието си в турнира за Купата на България. Шампионите гостуват на Несебър от 16:00 часа.

Очаква се наставникът на "орлите" Пауло Аутуори да направи няколко промени в своя състав с оглед натоварения календар, който неговият отбор има.

Шеф в Несебър: Нереално е да бием Лудогорец, техният домакин взима колкото целия ни отбор

"Едно време децата носеха фланелки на Гонзо и Бербатов, а сега на Марселиньо", заяви Недялко Москов

Очаква се шанс като титуляр да получи Якуб Шверчок. Няма да е изненада, ако сред стартовите единадесет място намери и новото попълнение Жуниор Брандао.

За домакините аут е нападателят Иван Цачев, който е наказан. Отборът се представя колебливо от началото на сезона. Към момента морският тим заема 8-о място във временното класиране на Втора лига с осем точки.